Przejdź do treści

Zespół Szkół w Huwnikach

Strona główna » Z życia szkoły i przedszkola » Wizyta Strażaków w naszej szkole

Wizyta Strażaków w naszej szkole

Odsłony: 11

11 kwietnia w Zespole Szkół w Huwnikach uczniów klas 1-3 odwiedzili panowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z Kupiatycz. Strażacy opowiedzieli naszym pociechom o specyfice pracy strażaka. Zapoznali ich z podstawowymi elementami zachowania bezpieczeństwa podczas wypadków i pożarów. Zwrócili także uwagę na niebezpieczeństwo, jakie niesie za sobą wypalanie traw. Zaprezentowali między innymi elementy wyposażenia ,którym dysponują . Dzieci z zaangażowaniem uczestniczyły w spotkaniu, które z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci. Być może niektóre z nich, gdy dorosną, zasilą strażackie szeregi. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, za co serdecznie dziękujemy.