Przejdź do treści

Zespół Szkół w Huwnikach

Strona główna » Z życia szkoły i przedszkola » Spotkanie z pisarzem Piotrem Chudą

Spotkanie z pisarzem Piotrem Chudą

Odsłony: 14

Dziś w naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie z przemyskim pisarzem Panem Piotrem Chudą – pedagogiem, profilaktykiem oraz publicystą zajmującym się problematyką zjawisk społecznych. Pan Piotr jest autorem m.in „Kroniki przypadków krasnoludka Nieśmiałka”, „Wilczego wiano”, „Czarcie Eldorado” czy „ Leśne dukty i drogi z kamienia”. Podczas spotkania uczniowie z zaciekawieniem wysłuchali opowieści o powstaniu książek i dowiedzieli się jak wygląda praca pisarza. Jednym elementów spotkania był wywiad z naszym gościem , który przeprowadziła przewodnicząca naszej szkoły Agata Bandyk.

Na koniec spotkania Pan Piotr podarował na ręce Pani dyrektor książkę „Kronika przypadków krasnoludka Nieśmiałka”, która zasili naszą bibliotekę.

Składamy serdeczne podziękowania dla Pana Piotra Chudy za przybycie i poświęcony czas.

Fotorelacja z wydarzenia dostępna na fanpage szkoły na FB.

Dyrektor szkoły Pani Agnieszka Misiewicz i Pan Piotr Chuda.