Przejdź do treści

Zespół Szkół w Huwnikach

Strona główna » Z życia szkoły i przedszkola » Kolejny sukces naszych uczniów!!!

Kolejny sukces naszych uczniów!!!

Odsłony: 12

Uczniowie Zespołu Szkół w Huwnikach wzięli udział w IV wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Konkursu ”Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski – Ptaki Parków Krajobrazowych i zajęli IV miejsce!!! 😊

Marszałek Województwa Podkarpackiego, Zespół Parków Krajobrazowych w Przemyślu oraz Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie jako Koordynator Wojewódzki byli organizatorem tegorocznej XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu o zasięgu wojewódzkim w roku szkolnym 2022/2023, który odbył się 19 kwietnia o godzinie 10 w Auli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie.

W zmaganiach konkursowych wzięły udział, wyłonione we wcześniejszych etapach, trzyosobowe drużyny reprezentujące poszczególne parki krajobrazowe.

Uczniowie: Emilka, Zuzanna i Marcel z naszej szkoły reprezentowali – Zespół Parków Krajobrazowych w Przemyślu . Wszystkie zespoły biorące udział w konkursie oraz ich opiekunowie otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe (ufundowane przez oba Zespoły oraz Arboretum i Zakład Fizjografii w Bolestraszycach) z rąk Pana Andrzeja Kuliga – dyrektora Departamentu Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, Dariusza Kozika – dyrektora Zespołu Parków Krajobrazowych w Przemyślu oraz Andrzeja Krężałka – dyrektora Zespołu Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie.

Dziękujemy również Pani Annie Śnieżek za przygotowanie uczniów do konkursu.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!