Przejdź do treści

Zespół Szkół w Huwnikach

Strona główna » Z życia szkoły i przedszkola » Wizyta Mikołaja w naszej szkole

Wizyta Mikołaja w naszej szkole

Odsłony: 26

6-go grudnia 2021 roku zgodnie z tradycją w progi naszej szkoły zawitał długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. Był to oczywiście Mikołaj, niezwykle wesoły i rozmowny. Na ten dzień ze szczególną niecierpliwością czekały najmłodsze dzieci, czyli uczniowie klas I – III ale także Ci troszkę starsi. Cóż to była za radość i jakie emocje…
Wszystkie dzieci zostały obdarowane prezentami przekazanymi przez Wójta Gminy Fredropol, Pana Mariusza Śnieżka. Składamy serdeczne podziękowania Panu Wójtowi za okazane wsparcie i życzliwość.
Na pożegnanie zachwycone dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia. Mikołaj obiecał, że wróci za rok.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć https://www.facebook.com/760216400985445/posts/1593108904362853/?sfnsn=mo