Przejdź do treści

Zespół Szkół w Huwnikach

Strona główna » Z życia szkoły i przedszkola » Obchody 11 listopada w naszej szkole

Obchody 11 listopada w naszej szkole

Odsłony: 18

Narodowe Święto Niepodległości w naszej szkole uczczono podczas uroczystego apelu. To już 104 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. W uroczystości tej wzięła udział cała społeczność szkolna- przedszkolaki, uczniowie i nauczyciele.

Uroczystość została przygotowana przez uczniów klas VIII-VI. Na apelu przypomniano ważne wydarzenia historyczne. Przygotowany montaż słowno -muzyczny wywarł na uczniach duże wrażenie. Patriotyczne pieśni i słowa wierszy przypomniały wszystkim trudną drogę Polski do niepodległości.

Podczas apelu odśpiewano “Mazurka Dąbrowskiego” włączając się tym samym do akcji #szkoładohymnu

Uczniowie klas VIII-VI podczas uroczystego apelu z okazji 11 listopada